• 27 Ιουνίου 2022 18:12

καλωσορίσατε

Ενισχυτική Διδασκαλία

Νοέ 29, 2020

Σας γνωστοποιούμε ότι όσοι μαθητές και μαθήτριες του Γυμνασίου Πελασγίας, επιθυμούν μπορούν να εγγραφούν στην Ενισχυτική Διδασκαλία για το σχολικό έτος 2020-2021, η οποία περιλαμβάνει τα μαθήματα: Νεοελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Μαθηματικά, Φυσική, Χημεία και Αγγλικά.

Στην Ενισχυτική Διδασκαλία συμμετέχουν προαιρετικά μαθητές/τριες όλων των τάξεων του Γυμνασίου που υστερούν στους ανωτέρω τομείς γνώσης με συνέπεια την αδυναμία αποδοτικής συμμετοχής τους στη διαδικασία της μάθησης ή μαθητές/τριες που επιθυμούν να βελτιώσουν την απόδοσή τους στα ανωτέρω μαθήματα.

Όσοι μαθητές ενδιαφέρονται θα πρέπει να στείλουν υπογεγραμμένη από τον κηδεμόνα τους την Υπεύθυνη Δήλωση την οποία σας επισυνάπτουμε , έως και την Τρίτη 1/12/2020, στο e-mail του σχολείου, (mail@gym-pelasg.fth.sch.gr).

Λήψη

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.