• 20 Απριλίου 2024 13:50

Βράβευση διαγωνισμού “200 Χρόνια από την Επανάσταση του 1821»

Οκτ 14, 2021

Η Περιφερειακή Διευθύντρια Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης Στερεάς Ελλάδας Δρ. Ελένη Μπενιάτα και η εκπαιδευτική κοινότητα συγχαίρουν όλους τους μαθητές  που έλαβαν μέρος και ιδιαίτερα αυτούς που διακρίθηκαν στον διαγωνισμό «200 Χρόνια από την Επανάσταση του 1821». Ευχαριστούν παράλληλα όλους τους εκπαιδευτικούς και τους Υπεύθυνους Σχολικών Δραστηριοτήτων που συνέδραμαν και στήριξαν τον διαγωνισμό καθώς και όλους τους υπόλοιπους συντελεστές από την Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας και ιδιαίτερα τις κριτικές επιτροπές. Τον διαγωνισμό συνδιοργάνωσαν η Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης Στερεάς Ελλάδας, η Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας και το Περιφερειακό Κέντρο Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού Στερεάς Ελλάδας.

Δείτε το δελτίο τύπου της Περιφερειακής Διεύθυνσης και τους μαθητές που διακρίθηκαν :

Δελτίο τύπου Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Στερεάς Ελλάδας